TERASY KLADNO

JEDINEČNÁ INVESTICE DO VAŠICH DĚTÍ

Projekt Terasy Kladno představuje ojedinělé bydlení z mnoha důvodů. Velmi přijatelné zaváděcí ceny těchto moderních, spíše malometrážních bytů o různých dispozicích nabízejí mimořádnou příležitost ke startovacímu bydlení pro singles, mladé páry, ale i rodiny s dětmi či třeba seniory, kteří již nechtějí platit nájemné a zatoužili po vlastním bytě. Navíc bez kompromisů.

Perfektní dostupnost do Kladna i Prahy pro pracující, bydlení v zeleni a spousta příležitostí ke sportu i relaxaci pro aktivní jedince, vysoký komfort kvalitních, moderních bytů a kompletní občanská vybavenost pro všechny…

Stále ještě velmi příznivé nízké sazby hypoték nahrávají ke koupi nemovitosti za investičními účely. A to nejen investorům v podobě právnických osob, kteří hledají zhodnocení svého kapitálu ve velkém. Může jít o smysluplné směřování financí do vlastního bydlení nebo bydlení určené právě vašim dětem.

GALERIE NEMOVITOSTI

kontaktujte mě

VINOHRADSKÁ 112/101
PRAHA 130 00

+420 226 886 575

Monitorovaná linka pro investiční služby:
+420 731 537 674

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a.s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň.
Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky (www.cnb.cz).
Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta.
Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky: www.cnb.cz